Login · Register
Sierpnia 11 2020 22:42:18

Reklama
MWiK

Nitro-chem

Pergamus

Klar

Statystyki reklamowe

Najnowsze video

Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 3,187
· Najnowszy użytkownik: asywud

Fanpage - 1 procent

fanpage

fanpage

Zina


Losowa fotografia

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

TURNIEJ ORLIKA

W DNIU 09.12.2017 (SOBOTA) ZAGRAMY TURNIEJ
W OSIEKU NAD NOTECIÄ„. ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW
O GODZ. 08:15 PRZY NASZYM ORLIKU. ZABIERAMY ZE SOBÄ„ STROJE MECZOWE (TE KTÓRE DOSTALI CHŁOPCY W MRZEÅ»YNIE Z NUMERAMI NA KOSZULKACH), LEGITYMACJĘ SZKOLNÄ„, CZARNE GETRY, OCHRANIACZE, BUTY HALOWE, 25 PLN NA WPISOWE I CHĘCI DO GRY. ORGANIZATOR ZAPEWNIA WODĘ I CIEPŁY POSIŁEK. TURNIEJ ZACZYNA SIĘ O GODZ. 09:00, A KOŃCZY OK. 16:00. POWOŁANI ZAWODNICY:

OLAF, BRUNO, FILIP CH, BARTEK, FILIP L, GRACEK, JAÅš C, KORDIAN I KRYSTIAN K.

RODZICÓW PROSIMY O POMOC W TRANSPORCIE.

W RAZIE GDYBY KTOÅš Z CHŁOPCÓW NIE MÓGŁ W TYM DNIU JECHAĆ PROSIMY O INFO DO TRENERÓW, NAJPÓÅ»NIEJ DO PIÄ„TKU, ABYÅšMY MIELI CZAS NA EWENTUALNE DODATKOWE POWOŁANIA.

WIGILIA KLUBOWA
Newsy

WIGILIA KLUBOWA ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 21.12.2017 (CZWARTEK) W CHACIE MYÅšLIWSKIEJ W OSIELSKU. GODZINĘ PODAMY NIEBAWEM. DO DNIA 07.12.2017 (CZWARTEK) PROSIMY O POTWIERDZENIE UDZIAŁU W WIGILII. IMPREZA JEST TYLKO DLA DZIECI, NIE ZAPEWNIAMY DOWOZU. NIE MA Å»ADNYCH KOSZTÓW.
INFO WYŁĄCZNIE DO TRENERA SEBASTIANA NR TEL. 785152981 SMS O TREÅšCI: POTWIERDZAM  UDZIAŁ W WIGILII KLUBOWEJ MOJEGO SYNA (IMIĘ I NAZWISKO). OCZYWIÅšCIE OBOWIÄ„ZUJÄ„ TEÅ» SMS-Y NEGATYWNE. WAÅ»NE DLA NAS BO MUSIMY USTALIĆ ILOŚĆ OSÓB.

WAŻNA INFORMACJA DLA RODZICÓW
Newsy

W DNIU JUTRZEJSZYM TJ. 05.12.2017 NA HALI PRZY ULICY WARYŃSKIEGO (BŁONIE ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 7) ODBĘDZIE SIĘ TZW. SESJA ZDJĘCIOWA DO KALENDARZA KLUBOWEGO. SPOTYKAMY SIĘ NA HALI O GODZ. 18:10. OCZYWIÅšCIE DOTYCZY TO WSZYSTKICH GRUP WIEKOWYCH. ZABIERAMY ZE SOBÄ„ KOSZULKI TRENINGOWE NIE MECZOWE ( KTO NIE MA OTRZYMA ), CZARNE SPODENKI, GETRY BIAŁE LUB CZARNE ORAZ HALÓWKI. BĘDZIE TO TRWAŁO OK. 20 MINUT. PO SESJI GRUPA MŁODZIK MA NORMALNIE TRENING.

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!!!! KOGO NIE BĘDZIE NIE ZOBACZY SWOJEGO WIZERUNKU NA KALENDARZU.

TURNIEJ W MRZEŻYNIE
Newsy

POJECHALI, ZOBACZYLI, ZWYCIĘŻYLI!!!!!

TWIERDZA MRZEÅ»YNO ZDOBYTA. ALE OD POCZÄ„TKU. W DNIACH 01-03.12.2017 UCZESTNICZYLIÅšMY W SILNIE OBSADZONYM OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU HALOWEJ PIŁKI NOÅ»NEJ POD NAZWÄ„ " FINAŁ LIGI MISTRZÓW" W MRZEÅ»YNIE. ZABRALIÅšMY ZE SOBÄ„ PO DWIE DRUÅ»YNY W KATEGORII ORLIK ROCZNIK 2007 I MŁODSI ORAZ MŁODZIK ROCZNIK 2005 I MŁODSI. JAK ZAWSZE JECHALIÅšMY NIE PO WYNIK, A PO DOBRÄ„ ZABAWĘ, NAUKĘ ORAZ PODPATRZENIE INNYCH DRUÅ»YN Z CAŁEJ POLSKI. ALE NASI ZAWODNICY NIE ZADOWOLILI SIĘ TYLKO GRÄ„ I ZABAWÄ„ I SPRAWILI NAM OGROMNÄ„ RADOŚĆ ORAZ POTWIERDZILI, Å»E TRENING CZYNI MISTRZA. 

W KATEGORII ORLIK DRUÅ»YNA W SKŁADZIE - OLAF, BARTEK T, JAÅš C, GRACEK, FILIP CH, KRYSTIAN K ORAZ KAPITAN DRUÅ»YNY KORDIAN ZAJĘŁA 1 MIEJSCE NIE POZOSTAWIAJÄ„C ZŁUDZEŃ INNYM DRUÅ»YNOM, KTO JEST NAJLEPSZY. DODATKOWO KORDIAN ZWYCIĘŻYŁ W KLASYFIKACJI STRZELCÓW I ODEBRAŁ PIĘKNÄ„ STATUETKĘ "KRÓLA STRZELCÓW". BRAWA DLA WSZYSTKICH. W NAGRODĘ WSZYSCY OTRZYMALI PAMIÄ„TKOWY MEDAL ORAZ PIŁKĘ NOÅ»NÄ„ NO I PIĘKNY PUCHAR.

DRUGA DRUÅ»YNA GRAŁA W SKŁADZIE - ARTUR, FILIP G, FILIP L, PAWEŁ K, DAVID, FILIP P, MICHAŁ ORAZ KAPITAN DRUÅ»YNY FABIO. TUTAJ SYTUACJA TROSZKĘ INNA, GDYÅ» JEST TO DRUÅ»YNA W KTÓREJ GRAŁO KILKU NOWICJUSZY WIĘC WYNIK JAKI OSIÄ„GNELI NIE JEST WAÅ»NY. UWAÅ»AMY, Å»E TYLKO CIĘŻKA PRACA NA TRENINGACH ORAZ SŁUCHANIE UWAG I PODPOWIEDZI TRENERÓW DOPROWADZI DO TEGO, Å»E I TA DRUÅ»YNA W NASTĘPNYCH TURNIEJACH POKAÅ»E LWI PAZUR I MIŁO ZASKOCZY SWOICH TRENERÓW, A TAKÅ»E RODZICÓW. JEST W TEJ GRUPIE KILKU CHŁOPCÓW ASPIRUJÄ„CYCH DO PIERWSZEJ DRUÅ»YNY. DOBRZE PRZEPRACOWANA ZIMA I KTO WIE CO SIĘ MOÅ»E WYDARZYĆ NA WIOSNĘ. NIE JESTEÅšMY ZWOLENNIKAMI WYRÓÅ»NIANIA INDYWIDUALNEGO, ALE BRAMKARZ TEJ DRUÅ»YNY ARTUR STANĄŁ NA WYSOKOÅšCI ZADANIA I POKAZAŁ, Å»E KARNY TO NIE BRAMKA. KTO WIE MOÅ»E KIEDYÅš BĘDZIE BRONIŁ JAK JEGO IMIENNIK ARTUR BORUC. BRAWA DLA WSZYSTKICH. ZAJMUJEMY 8 MIEJSCE W NAGRODĘ SÄ„ MEDALE PAMIÄ„TKOWE, PIĘKNE GETRY ORAZ PUCHAR.

W KATEGORI MŁODZIK DRUÅ»YNA W SKŁADZIE - HUBERT, DANIEL, MAKS B, DOMINIK, KACPER CH, ANTEK, PAWEŁEK ORAZ KAPITAN DRUÅ»YNY KAMIL ZAJĘŁA 3 MIEJCE. DODATKOWO DOMINIK ZOSTAŁ MVP TURNIEJU. TUTAJ SYTUACJA BYŁA ZMIENNA. PO PIERWSZYM DNIU JESTEÅšMY LIDERAMI I BARDZO MOCNO PACHNIAŁO, Å»E ZGARNIEMY 1 MIEJSCE. NIESTETY CHŁOPCY PRZESPALI OBA MECZE W DRUGIM DNIU I POZOSTAŁO TYLKO 3 MIEJSCE, ALE WAÅ»NE I CENNE. BRAWA DLA WSZYSTKICH. NAGRODY TO PAMIÄ„TKOWE MEDALE, PIŁKI ORAZ PIĘKNY PUCHAR. 

DRUÅ»YNA DRUGA W SKŁADZIE - JAÅš F, WOJCIECH, WIKTOR, MAKS P, DROPS, FRANEK, KRYSTIAN ORAZ KAPITAN DRUÅ»YNY MAKUMBA ZAJĘŁA 6 MIEJSCE. TUTAJ GRA WYGLÄ„DAŁA DOBRZE CZASAMI NAWET BARDZO DOBRZE, ALE ZAWSZE JEST JAKIEÅš ALE.... PIŁKA NOÅ»NA JEST GRÄ„ BŁĘDÓW, WYGRYWA DRUÅ»YNA, KTÓRA POPEŁNI ICH MNIEJ. W NAGRODĘ SÄ„ MEDALE PAMIÄ„TKOWE, PIĘKNE GETRY ORAZ OCZYWIÅšCIE PUCHAR.

TRENING, TRENING I JESZCZE RAZ TRENING!!!!!
DO BOJU AP NITRO-CHEM BRDA!!!!! 

OSOBNE PODZIĘKOWANIA DLA FIRMY NITRO-CHEM BYDGOSZCZ ORAZ PANA PREZESA FIRMY ZA UFUNDOWANIE STROJÓW MECZOWYCH ORAZ TRENINGOWYCH DLA NASZYCH DZIECI. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

NA KONIEC PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW, KTÓRZY BYLI Z NAMI NA TURNIEJU ZA POMOC ORAZ GORÄ„CY DOPING DLA WSZYSTKICH NASZYCH ZAWODNIKÓW.CoolCoolCoolTRENINGI
Naborowa

GRUPA NABOROWA - ORLIK II W PRZYSZŁYM TYGODNIU TRENUJE WEDŁUG ROZPISKI:

- PONIEDZIAŁEK 04.12.2017 OD GODZ 18:00 DO 19:30

- PIÄ„TEK 08.12.2017 OD GODZ. 18:00 DO 19:00

WSZYSTKIE TRENINGI ODBYWAJĄ SIĘ NA HALI SP 63. PRZYPOMINAMY O ODPOWIEDNIM UBIORZE NA TRENINGACH. OBOWIĄZKOWO GETRY I OCHRANIACZE.

PROSIMY O UREGULOWANIE SKŁADEK ZALEGŁYCH JAK I BIEŻĄCYCH.

W DNIU 04.12.2017 (PONIEDZIAŁEK) PO TRENINGU ODBĘDZIE SIĘ KRÓTKIE ZEBRANIE DLA RODZICÓW. OBECNOŚĆ OBOWIÄ„ZKOWA.

TRENINGI

ORLIK W PRZYSZŁYM TYGODNIU TRENUJE TYLKO W ŚRODĘ 06.12.2017 OD GODZ 18:00 DO 19:45.

PRZYPOMINAMY O ODPOWIEDNIM UBIORZE NA TRENINGU. OBOWIÄ„ZKOWO GETRY I OCHRANIACZE.

PROSIMY O UREGULOWANIE SKŁADEK ZALEGŁYCH JAK I BIEŻĄCYCH.

TRENINGI

W PRZYSZŁYM TYGODNIU GRUPA MŁODZIK TRENUJE WEDŁUG PONIŻSZEJ ROZPISKI:

- WTOREK 05.12.2017 OD GODZ 18:30 DO 20:00 TRENING NA HALI PRZY UL. WARYŃSKIEGO

- PIATEK 08.12.2017 OD GODZ. 19:00 DO 20:45 TRENING NA HALI SP 63

PRZYPOMINAMY O ODPOWIEDNIM UBIORZE NA TRENINGU. OBOWIÄ„ZKOWO GETRY I OCHRANIACZE.

PROSIMY O UREGULOWANIE SKŁADEK ZALEGŁYCH JAK I BIEŻĄCYCH.

INFO DLA RODZICÓW GRUPY NABOROWEJ
Naborowa

W ZWIÄ„ZKU Z NASZYM WYJAZDEM NA OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOÅ»NEJ W DNIACH 01-03.12.2017 PIÄ„TKOWY TRENING NIE ODBĘDZIE SIĘ. WIEMY Å»E MAMY DO ODROBIENIA
2 TRENINGI. ODROBIMY JE W TYGODNIU LUB W SOBOTĘ. PROSZĘ ÅšLEDZIĆ STRONĘ W SOBOTĘ LUB W NIEDZIELĘ UKAÅ»E SIĘ HARMONOGRAM TRENINGÓW NA PRZYSZŁY TYDZIEŃ.

WYJAZD DO MRZEŻYNA
Newsy

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

- ZBIÓRKA W DNIU 01.12.2017 O GODZ. 12:15 PRZED SZKOŁĄ

- WYJAZD W DNIU 01.12 2017 O GODZ. 12:45

- ZABIERAMY LEGITYMACJĘ SZKOLNÄ„ LUB DOWÓD OSOBISTY NAJWAÅ»NIEJSZE!!!!!!

- MŁODZIK ZABIERA STROJE MECZOWE I BIAŁE GETRY

- ORLIK STROJE DOSTANIE NA MIEJSCU ZABIERA CZARNE GETRY

- OCHRANIACZE I BUTY HALOWE

- DRESY KLUBOWE BÄ„DZ INNE NAJLEPIEJ CZARNE

- BIELIZNA NA ZMIANĘ, RECZNIK LUB RĘCZNIKI, KLAPKI, PRZYBORY TOALETOWE

- UBRANIE ADEKWATNE DO POGODY ( PLANOWANY SPACER NAD MORZE )

- ZAKWATEROWANIE MAMY W POKOJACH 3 OSOBOWYCH
Z DOSTĘPEM DO TOALET I PRYSZNICÓW

- ZAPEWNIONE 3 POSIŁKI DZIENNIE ORAZ WODA W TRAKCIE TRWANIA TURNIEJU

- DZIECI OTRZYMAJÄ„ NA TRENINGACH KOSZULKI TRENINGOWE, KTÓRE OBOWIÄ„ZKOWO ZABIERAJÄ„ NA TURNIEJ

- DZIECI OTZRYMAŁY BÄ„DÅ» OTRZYMAJÄ„ KARTECZKI Z TYM CO ZABIERAMY ORAZ ZWOLNIENIA ZE SZKOŁY NA DZIEŃ 01.12.2017. OCZYWIÅšCIE OSTATECZNA DECYZJA ODNOÅšNIE ZWOLNIENIA Z ZAJĘĆ NALEÅ»Y DO RODZICÓW.

- KANAPKI I PICIE NA DROGĘ ORAZ PIENIĄŻKI NA DROBNE WYDATKI ( NIE WIĘCEJ NIŻ 60 PLN )

- POWRÓT W DNIU 03.12.2017 W GODZINACH WIECZORNYCH
( BĘDZIEMY INFORMOWALI Z TRASY )

W RAZIE PYTAŃ KONTAKT TRENERZY.


TRENINGI

PO MAŁYCH PERTURBACJACH WRÓCILIÅšMY.
W ÅšRODĘ 29.11.2017 OD GODZ. 18:00 DO 19:45 ODBĘDZIE SIĘ TRENING GRUPY ORLIK NA HALI SP 63. PO TRENINGU KRÓTKIE ZEBRANIE Z RODZICAMI OBECNOŚĆ OBOWIÄ„ZKOWA.

TRENINGI

PO MAŁYCH PERTURBACJACH WRÓCILIÅšMY.
W DNIU JUTRZEJSZYM TJ. 28.11.2017 OD GODZ. 18:30 DO 20:00 ODBĘDZIE SIE TRENING GRUPY MŁODZIK NA HALI PRZY UL. WARYŃSKIEGO (BŁONIE). PO TRENINGU KRÓTKIE ZEBRANIE
Z RODZICAMI OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA.