Login · Register
Stycznia 24 2021 17:58:43

Reklama
MWiK

Nitro-chem

Pergamus

Klar

Statystyki reklamowe

Najnowsze video

Aktualnie online
· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 3,187
· Najnowszy użytkownik: asywud

Fanpage - 1 procent

fanpage

fanpage

Zina


Losowa fotografia

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

INFO DLA RODZICÓW WSZYSTKICH GRUP
Newsy

W ZWIĄZKU Z BARDZO MAŁYM (ZNIKOMYM) ZAINTERESOWANIEM JESTEŚMY ZMUSZENI DO ODWOŁANIA AKCJI MASECZKI. ZDRÓWKA ŻYCZYMY.

INFO DLA RODZICÓW WSZYSTKICH GRUP
Newsy

UWAGA, UWAGA!!!

MAMY MOŻLIWOŚĆ ZAKUPIENIA MASECZEK OCHRONNYCH Z LOGIEM NASZEJ AKADEMII (ZDJĘCIE DOSTĘPNE NA NASZYM FACEBOOKU). ALE ŻEBY MOŻNA BYŁO ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE MUSIMY UZBIERAĆ MINIMUM 50 SZT. DLATEGO MOŻNA ZAMÓWIĆ WIĘCEJ NIŻ JEDNĄ. KOSZT 1 SZT. TO 15 ZŁOTYCH. SPOSÓB ZAMÓWIENIA:

DO DNIA 17.05.2020 (NIEDZIELA) DO GODZ. 18:00 PROSIMY WYSŁAĆ SMS-A WYŁĄCZNIE DO TRENERA SEBASTIANA (785 152 981) O TREŚCI : IMIĘ I NAZWISKO ZAMAWIAJĄCEGO + ILOŚĆ SZTUK.

JEŻELI DO TEGO TERMINU UZBIERAMY MINIMALNĄ ILOŚĆ (50 SZT.), TO NASTĘPNEGO DNIA ZŁOŻYMY ZAMÓWIENIE. TERMIN REALIZACJI OK. 2 TYGODNIE. SPOSÓB OPŁATY BĘDZIE PODANY SMS-EM DO KAŻDEGO ZAMAWIAJĄCEGO INDYWIDUALNIE. DLATEGO PROSIMY NIE DOKONYWAĆ ŻADNYCH WPŁAT PRZED INFORMACJĄ. DUŻO ZDRÓWKA ŻYCZYMY.

INFO DLA RODZICÓW WSZYSTKICH GRUP
Newsy

MAMY JUŻ INFORMACJE ODNOŚNIE ROZGRYWEK LIGOWYCH I NIE SĄ ONE DOBRE. MIANOWICIE WSZYSTKIE ROZGRYWKI LIGOWE OD IV LIGI SENIORÓW W DÓŁ, CZYLI WŁĄCZNIE Z ROZGRYWKAMI MŁODZIEŻOWYMI, ZOSTAŁY ODWOŁANE Z POWODU PANDEMII. TAK WIĘC LIGOWE ZMAGANIA ZACZNIEMY DOPIERO W RUNDZIE JESIENNEJ. JEŻELI CHODZI O TRENINGI DALEJ CZEKAMY NA OTWARCIE ORLIKA. INFORMACJE BĘDĄ NA BIEŻĄCO NA NASZEJ STRONIE I FACEBOOKU.

INFO DLA RODZICÓW WSZYSTKICH GRUP
Newsy

WITAJCIE, NAWIĄZUJĄC DO INFORMACJI O OTWARCIU ORLIKÓW, KTÓRE MIAŁO SIĘ ODBYĆ W DNIU WCZORAJSZYM CZYLI 04.05.2020 SPIESZYMY Z INFORMACJĄ. NA TEN CZAS NIE WIADOMO KIEDY I NA JAKICH ZASADACH ZOSTANIE URUCHOMIONY NASZ ORLIK. JAK TYLKO DOSTANIEMY ZIELONE ŚWIATŁO BĘDZIEMY INFORMOWALI NA NASZEJ STRONIE ORAZ NA FACEBOOKU. KORZYSTAJMY W DOMACH, NA PODWÓRKACH Z FILMIKÓW DOTYCHCZAS PUBLIKOWANYCH. WSZYSCY CHCIELIBYŚMY JUŻ WRÓCIĆ NA BOISKO, ALE NIE OD NAS TO ZALEŻY, WIĘC PROSIMY O WYROZUMIAŁOŚĆ.

PRZYPOMINAM, ŻE ZA MIESIĄC MAJ NIE PŁACIMY SKŁADKI. PROSZĘ O SPRAWDZENIE PŁATNOŚCI ZA MIESIĄC MARZEC, GDYŻ NIE WSZYSCY DOKONALI OPŁATY. JAK JUŻ PISALIŚMY, TRENINGI KTÓRE SIĘ NIE ODBYŁY W MARCU ZOSTANĄ ODROBIONE. DUŻO ZDROWIA ŻYCZYMY ORAZ CIERPLIWOŚCI.

INFO DLA RODZICÓW WSZYSTKICH GRUP
Newsy

WITAJCIE. KONTYNUUJEMY NASZE TRENINGI. DZIŚ POD LINKIEM TRENING # 3. OCZYWIŚCIE MOŻNA ZREZYGNOWAĆ Z KOPANIA PIŁKI O ŚCIANĘ, JEŻELI NIE MAMY ODPOWIEDNICH DO TEGO WARUNKÓW. POWODZENIA. ⚽️⚽️⚽️

https://youtu.be/i4_TnaMIcrY

INFO DLA RODZICÓW WSZYSTKICH GRUP
Newsy

W ZWIĄZKU Z DALSZYM ZAMKNIĘCIEM SZKÓŁ, TYM RAZEM DO 24.05.2020 INFORMUJEMY, ŻE TRENINGI WSZYSTKICH NASZYCH GRUP NADAL SĄ ZAWIESZONE. W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM, W MIESIĄCU MAJU RÓWNIEŻ NIE PŁACIMY SKŁADKI KLUBOWEJ. PROSZĘ KORZYSTAĆ Z FILMIKÓW UMIESZCZANYCH NA NASZYM FACEBOOKU. W PRZYPADKU ZMIAN BĄDŹ INNYCH DECYZJI, NIEZWŁOCZNIE BĘDĄ POJAWIAŁY SIĘ INFORMACJE NA NASZEJ STRONIE KLUBOWEJ ORAZ NA NASZYM FACEBOOKU. DUŻO ZDROWIA ŻYCZYMY.

INFO DLA RODZICÓW WSZYSTKICH GRUP
Newsy

WITAJCIE. DZISIAJ KOLEJNY TRENING (#2) DO WYKONANIA W DOMU. PROSTY I DOBRZE TŁUMACZONY. OCZYWIŚCIE JEŻELI NIE MACIE ODPOWIEDNICH WARUNKÓW, REZYGNUJEMY Z ODBIJANIA PIŁKI O ŚCIANĘ. FILMIK POD LINKIEM. POWODZENIA.

https://youtu.be/jhEdZ5q5yoI
INFO DLA RODZICÓW WSZYSTKICH GRUP
Newsy

Z NAJŚWIEŻSZYCH INFORMACJI PŁYNĄCYCH Z POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ WYNIKA, ŻE DECYZJA ODNOŚNIE WZNOWIENIA ROZGRYWEK LIGOWYCH ZAPADNIE DO 11 MAJA. MAMY TYLKO NADZIEJĘ, ŻE DO TRENINGÓW WRÓCIMY ODPOWIEDNIO WCZEŚNIEJ. O WSZELKICH DECYZJACH BĄDŹ ZMIANACH BĘDZIEMY INFORMOWALI NA BIEŻĄCO. DUŻO ZDROWIA ŻYCZYMY.

INFO DLA RODZICÓW WSZYSTKICH GRUP
Newsy

WITAJCIE KOCHANI. POD TYM LINKIEM ZNAJDZIECIE BARDZO PROSTY TRENING (#1), KTÓRY MOŻNA WYKONAĆ W DOMU. ĆWICZENIE Z ODBIJANIEM PIŁKI OD ŚCIANY MOŻNA POMINĄĆ. POWODZENIA Cool

https://youtu.be/tEungSYdx7A

INFO DLA RODZICÓW WSZYSTKICH GRUP
Newsy

NIESTETY DALEJ NIE MOŻEMY TRENOWAĆ NA POWIETRZU. NA RAZIE DO 26.04.2020. PROSZĘ W MIARĘ MOŻLIWOŚCI TRENOWAĆ W DOMU. NA NASZYM FACEBOOKU SĄ DOSTĘPNE ZDJĘCIA I FILMIKI Z KTÓRYCH MOŻNA KORZYSTAĆ. ZACHĘCAM RÓWNIEŻ DO WYSYŁANIA ZDJĘĆ I FILMIKÓW NA ADRESY PODANE W POPRZEDNIEJ INFORMACJI. PRZYPOMINAM, ŻE ZA MIESIĄC KWIECIEŃ NIE PŁACIMY SKŁADKI. O WSZELKICH ZMIANACH BĘDZIEMY INFORMOWALI NA NASZEJ STRONIE I NA FACEBOOKU. DUŻO ZDROWIA ŻYCZYMY.

ŻYCZENIA

Obrazy newsów: wielkanoc_19.jpg

POGODNYCH, A CO NAJWAŻNIEJSZE ZDROWYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH DLA WSZYSTKICH NASZYCH ZAWODNIKÓW ORAZ ICH RODZIN, A TAKŻE DLA OSÓB W RÓŻNY SPOSÓB ZWIĄZANYCH Z NASZĄ AKADEMIĄ ŻYCZĄ:
ZARZĄD I TRENERZY