Login · Register
Sierpnia 04 2020 17:35:20

Reklama
MWiK

Nitro-chem

Pergamus

Klar

Statystyki reklamowe

Najnowsze video

Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 3,187
· Najnowszy użytkownik: asywud

Fanpage - 1 procent

fanpage

fanpage

Zina


Losowa fotografia

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

TRENINGI GRUPA ŻAK
ŻAK

ŻAK W PRZYSZŁYM TYGODNIU TRENUJE NASTĘPUJĄCO:

- ŚRODA 10.06.2020 OD GODZ. 16:30 DO 17:30

- PIĄTEK 12.06.2020 OD GODZ. 16:30 DO 17:30 - PRZENIESIONY NA DZIEŃ 15.06 LUB 20.06 SZCZEGÓŁY W CZWARTEK 11.06.2020

PRZYPOMINAM O PRZESTRZEGANIU REGULAMINU OBOWIĄZUJĄCEGO NA ORLIKU ORAZ O PRZESTRZEGANIU ZASAD PRZYGOTOWANYCH DLA RODZICÓW I ZAWODNIKÓW. PRZYPOMINAM RÓWNIEŻ O DOSTARCZENIU NA PIERWSZY TRENING PODPISANYCH OŚWIADCZEŃ. BRAK W/W DOKUMENTU SPOWODUJE NIEDOPUSZCZENIE ZAWODNIKA DO TRENINGU. PRZYPOMINAM O ROBIENIU BADAŃ SPORTOWYCH. W TEJ GRUPIE RACZEJ NIE ZMIENIĄ SIĘ TERMINY TRENINGÓW.

TRENINGI GRUPA ORLIK
ORLIK

W ZWIĄZKU Z WYJAZDEM TRENERA RAFAŁA NA SZKOLENIE GRUPA ORLIK W PRZYSZŁYM TYGODNIU TRENUJE TYLKO W PONIEDZIAŁEK 08.06.2020 OD GODZ. 17:45 DO 18:45 NA NASZYM ORLIKU.

PRZYPOMINAMY O PRZESTRZEGANIU REGULAMINU OBOWIĄZUJĄCEGO NA ORLIKU ORAZ O PRZESTRZEGANIU ZASAD PRZYGOTOWANYCH DLA RODZICÓW I ZAWODNIKÓW. PRZYPOMINAMY RÓWNIEŻ O DOSTARCZENIU NA PIERWSZY TRENING PODPISANYCH OŚWIADCZEŃ. BRAK W/W DOKUMENTU SPOWODUJE NIEDOPUSZCZENIE ZAWODNIKA DO TRENINGU. OD 15.06.2020 TRENINGI WRÓCĄ DO NORMY. 

TRENINGI GRUPA MŁODZIK
MŁODZIK

W ZWIĄZKU Z WYJAZDEM TRENERA ROBERTA  NA SZKOLENIE GRUPA MŁODZIK W PRZYSZŁYM TYGODNIU TRENUJE TYLKO W PONIEDZIAŁEK 08.06.2020 OD GODZ. 19:00 DO 20:00 NA NASZYM ORLIKU.

PRZYPOMINAMY O PRZESTRZEGANIU REGULAMINU OBOWIĄZUJĄCEGO NA ORLIKU ORAZ O PRZESTRZEGANIU ZASAD PRZYGOTOWANYCH DLA RODZICÓW I ZAWODNIKÓW. PRZYPOMINAMY RÓWNIEŻ O DOSTARCZENIU NA PIERWSZY TRENING PODPISANYCH OŚWIADCZEŃ. BRAK W/W DOKUMENTU SPOWODUJE NIEDOPUSZCZENIE ZAWODNIKA DO TRENINGU. OD 15.06.2020 TRENINGI WRÓCĄ DO NORMY. 

INFO DLA RODZICÓW WSZYSTKICH GRUP
Newsy

UWAGA!!!!!

MAMY DOBRE WIADOMOŚCI. OD 08.06.2020 PLANUJEMY WZNOWIENIA TRENINGÓW WSZYSTKICH GRUP. W ZWIĄZKU Z TYM KILKA SPRAW ORGANIZACYJNYCH.

1. DO DNIA 03.06.2020 TJ. ŚRODA DO GODZ. 16:00 PRZESYŁAMY WYŁĄCZNIE SMS-A, WYŁĄCZNIE DO TRENERA PROWADZĄCEGO (2007 I 2008 TRENER ROBERT, 2009 I 2010 TRENER RAFAŁ, 2011,2012 I MŁODSI TRENER SEBASTIAN) Z DEKLARACJĄ POZOSTANIA W KLUBIE ORAZ UCZESTNICTWA LUB NIE W TRENINGACH (SMS O TREŚCI: IMIĘ I NAZWISKO TAK LUB NIE). NIE WYSŁANIE SMS-A W TERMINIE BĘDZIE UWAŻANE JAKO DEKLARACJA NA NIE. OPERACJA TA JEST NIEZBĘDNA W CELU USTALENIA HARMONOGRAMU TRENINGÓW W POSZCZEGÓLNYCH GRUPACH.

2. W TRENINGU, KTÓRY BĘDZIE TRWAŁ DO 60 MINUT MOŻE BRAĆ UDZIAŁ TYLKO 14 ZAWODNIKÓW, WIĘC WAŻNA JEST DEKLARACJA BO MOŻE TRZEBA BĘDZIE DZIELIĆ CHŁOPCÓW NA GRUPY.

3. PO USTALENIU WSZYSTKICH FAKTÓW, OPUBLIKUJEMY NA NASZEJ STRONIE HARMONOGRAM TRENINGÓW DLA POSZCZEGÓLNYCH GRUP.

4. OPŁATY - PROSIMY O UREGULOWANIE OPŁAT ZA MIESIĄC MARZEC I WCZEŚNIEJSZE MIESIĄCE (DOTYCZY TYCH, KTÓRZY MAJĄ ZALEGŁOŚCI). TRENINGI, KTÓRE NIE ODBYŁY SIĘ W MARCU ORAZ TE Z PIERWSZEGO TYGODNIA CZERWCA ODROBIMY NA POCZĄTKU LIPCA. ZA CZERWIEC SKŁADKA JEST BEZ ZMIAN, PŁATNA DO 15.06.2020.

5. PONIŻEJ SĄ DOKUMENTY DO POBRANIA 

- REGULAMIN OBOWIĄZUJĄCY NA ORLIKU,

- ZASADY DLA RODZICÓW I ZAWODNIKÓW,

- INFORMACJA O RYZYKU,

- Oswiadczenia dla rodziców

OŚWIADCZENIE JEST NAJWAŻNIEJSZE. PRZYCHODZĄC NA PIERWSZY TRENING, KAŻDY Z ZAWODNIKÓW MUSI POSIADAĆ PODPISANE PRZEZ RODZICÓW LUB OPIKUNÓW PRAWNYCH OŚWIADCZENIA I PRZEKAZAĆ JE TRENEROWI PROWADZĄCEMU. BRAK TEGO DOKUMENTU BĘDZIE POWODOWAŁ NIEDOPUSZCZENIE DO TRENINGU DANEGO ZAWODNIKA.

6. PROSIMY O DOKŁADNE PRZECZYTANIE ZAŁĄCZONYCH DOKUMENTÓW, ABY UNIKNĄĆ NIEPOROZUMIEŃ. W TYCH DOKUMENTACH ZNAJDĄ PAŃSTWO WSZELKIE INFORMACJE.

NA KONIEC Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH ZAKOŃCZENIE SEZONU ORAZ OBÓZ LETNI W TYM ROKU NIE ODBĘDĄ SIĘ. ŻYCZYMY ZDRÓWKA I DO ZOBACZENIA NA BOISKU.

INFO DLA RODZICÓW WSZYSTKICH GRUP
Newsy

W ZWIĄZKU Z BARDZO MAŁYM (ZNIKOMYM) ZAINTERESOWANIEM JESTEŚMY ZMUSZENI DO ODWOŁANIA AKCJI MASECZKI. ZDRÓWKA ŻYCZYMY.

INFO DLA RODZICÓW WSZYSTKICH GRUP
Newsy

UWAGA, UWAGA!!!

MAMY MOŻLIWOŚĆ ZAKUPIENIA MASECZEK OCHRONNYCH Z LOGIEM NASZEJ AKADEMII (ZDJĘCIE DOSTĘPNE NA NASZYM FACEBOOKU). ALE ŻEBY MOŻNA BYŁO ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE MUSIMY UZBIERAĆ MINIMUM 50 SZT. DLATEGO MOŻNA ZAMÓWIĆ WIĘCEJ NIŻ JEDNĄ. KOSZT 1 SZT. TO 15 ZŁOTYCH. SPOSÓB ZAMÓWIENIA:

DO DNIA 17.05.2020 (NIEDZIELA) DO GODZ. 18:00 PROSIMY WYSŁAĆ SMS-A WYŁĄCZNIE DO TRENERA SEBASTIANA (785 152 981) O TREŚCI : IMIĘ I NAZWISKO ZAMAWIAJĄCEGO + ILOŚĆ SZTUK.

JEŻELI DO TEGO TERMINU UZBIERAMY MINIMALNĄ ILOŚĆ (50 SZT.), TO NASTĘPNEGO DNIA ZŁOŻYMY ZAMÓWIENIE. TERMIN REALIZACJI OK. 2 TYGODNIE. SPOSÓB OPŁATY BĘDZIE PODANY SMS-EM DO KAŻDEGO ZAMAWIAJĄCEGO INDYWIDUALNIE. DLATEGO PROSIMY NIE DOKONYWAĆ ŻADNYCH WPŁAT PRZED INFORMACJĄ. DUŻO ZDRÓWKA ŻYCZYMY.

INFO DLA RODZICÓW WSZYSTKICH GRUP
Newsy

MAMY JUŻ INFORMACJE ODNOŚNIE ROZGRYWEK LIGOWYCH I NIE SĄ ONE DOBRE. MIANOWICIE WSZYSTKIE ROZGRYWKI LIGOWE OD IV LIGI SENIORÓW W DÓŁ, CZYLI WŁĄCZNIE Z ROZGRYWKAMI MŁODZIEŻOWYMI, ZOSTAŁY ODWOŁANE Z POWODU PANDEMII. TAK WIĘC LIGOWE ZMAGANIA ZACZNIEMY DOPIERO W RUNDZIE JESIENNEJ. JEŻELI CHODZI O TRENINGI DALEJ CZEKAMY NA OTWARCIE ORLIKA. INFORMACJE BĘDĄ NA BIEŻĄCO NA NASZEJ STRONIE I FACEBOOKU.

INFO DLA RODZICÓW WSZYSTKICH GRUP
Newsy

WITAJCIE, NAWIĄZUJĄC DO INFORMACJI O OTWARCIU ORLIKÓW, KTÓRE MIAŁO SIĘ ODBYĆ W DNIU WCZORAJSZYM CZYLI 04.05.2020 SPIESZYMY Z INFORMACJĄ. NA TEN CZAS NIE WIADOMO KIEDY I NA JAKICH ZASADACH ZOSTANIE URUCHOMIONY NASZ ORLIK. JAK TYLKO DOSTANIEMY ZIELONE ŚWIATŁO BĘDZIEMY INFORMOWALI NA NASZEJ STRONIE ORAZ NA FACEBOOKU. KORZYSTAJMY W DOMACH, NA PODWÓRKACH Z FILMIKÓW DOTYCHCZAS PUBLIKOWANYCH. WSZYSCY CHCIELIBYŚMY JUŻ WRÓCIĆ NA BOISKO, ALE NIE OD NAS TO ZALEŻY, WIĘC PROSIMY O WYROZUMIAŁOŚĆ.

PRZYPOMINAM, ŻE ZA MIESIĄC MAJ NIE PŁACIMY SKŁADKI. PROSZĘ O SPRAWDZENIE PŁATNOŚCI ZA MIESIĄC MARZEC, GDYŻ NIE WSZYSCY DOKONALI OPŁATY. JAK JUŻ PISALIŚMY, TRENINGI KTÓRE SIĘ NIE ODBYŁY W MARCU ZOSTANĄ ODROBIONE. DUŻO ZDROWIA ŻYCZYMY ORAZ CIERPLIWOŚCI.

INFO DLA RODZICÓW WSZYSTKICH GRUP
Newsy

WITAJCIE. KONTYNUUJEMY NASZE TRENINGI. DZIŚ POD LINKIEM TRENING # 3. OCZYWIŚCIE MOŻNA ZREZYGNOWAĆ Z KOPANIA PIŁKI O ŚCIANĘ, JEŻELI NIE MAMY ODPOWIEDNICH DO TEGO WARUNKÓW. POWODZENIA. ⚽️⚽️⚽️

https://youtu.be/i4_TnaMIcrY

INFO DLA RODZICÓW WSZYSTKICH GRUP
Newsy

W ZWIĄZKU Z DALSZYM ZAMKNIĘCIEM SZKÓŁ, TYM RAZEM DO 24.05.2020 INFORMUJEMY, ŻE TRENINGI WSZYSTKICH NASZYCH GRUP NADAL SĄ ZAWIESZONE. W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM, W MIESIĄCU MAJU RÓWNIEŻ NIE PŁACIMY SKŁADKI KLUBOWEJ. PROSZĘ KORZYSTAĆ Z FILMIKÓW UMIESZCZANYCH NA NASZYM FACEBOOKU. W PRZYPADKU ZMIAN BĄDŹ INNYCH DECYZJI, NIEZWŁOCZNIE BĘDĄ POJAWIAŁY SIĘ INFORMACJE NA NASZEJ STRONIE KLUBOWEJ ORAZ NA NASZYM FACEBOOKU. DUŻO ZDROWIA ŻYCZYMY.

INFO DLA RODZICÓW WSZYSTKICH GRUP
Newsy

WITAJCIE. DZISIAJ KOLEJNY TRENING (#2) DO WYKONANIA W DOMU. PROSTY I DOBRZE TŁUMACZONY. OCZYWIŚCIE JEŻELI NIE MACIE ODPOWIEDNICH WARUNKÓW, REZYGNUJEMY Z ODBIJANIA PIŁKI O ŚCIANĘ. FILMIK POD LINKIEM. POWODZENIA.

https://youtu.be/jhEdZ5q5yoI