Login · Register
Grudnia 04 2020 14:01:12

Reklama
MWiK

Nitro-chem

Pergamus

Klar

Statystyki reklamowe

Najnowsze video

Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 3,187
· Najnowszy użytkownik: asywud

Fanpage - 1 procent

fanpage

fanpage

Zina


Losowa fotografia

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

TURNIEJ W MRZEŻYNIE
Newsy

POJECHALI, ZOBACZYLI, ZWYCIĘŻYLI!!!!!

TWIERDZA MRZEÅ»YNO ZDOBYTA. ALE OD POCZÄ„TKU. W DNIACH 01-03.12.2017 UCZESTNICZYLIÅšMY W SILNIE OBSADZONYM OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU HALOWEJ PIŁKI NOÅ»NEJ POD NAZWÄ„ " FINAŁ LIGI MISTRZÓW" W MRZEÅ»YNIE. ZABRALIÅšMY ZE SOBÄ„ PO DWIE DRUÅ»YNY W KATEGORII ORLIK ROCZNIK 2007 I MŁODSI ORAZ MŁODZIK ROCZNIK 2005 I MŁODSI. JAK ZAWSZE JECHALIÅšMY NIE PO WYNIK, A PO DOBRÄ„ ZABAWĘ, NAUKĘ ORAZ PODPATRZENIE INNYCH DRUÅ»YN Z CAŁEJ POLSKI. ALE NASI ZAWODNICY NIE ZADOWOLILI SIĘ TYLKO GRÄ„ I ZABAWÄ„ I SPRAWILI NAM OGROMNÄ„ RADOŚĆ ORAZ POTWIERDZILI, Å»E TRENING CZYNI MISTRZA. 

W KATEGORII ORLIK DRUÅ»YNA W SKŁADZIE - OLAF, BARTEK T, JAÅš C, GRACEK, FILIP CH, KRYSTIAN K ORAZ KAPITAN DRUÅ»YNY KORDIAN ZAJĘŁA 1 MIEJSCE NIE POZOSTAWIAJÄ„C ZŁUDZEŃ INNYM DRUÅ»YNOM, KTO JEST NAJLEPSZY. DODATKOWO KORDIAN ZWYCIĘŻYŁ W KLASYFIKACJI STRZELCÓW I ODEBRAŁ PIĘKNÄ„ STATUETKĘ "KRÓLA STRZELCÓW". BRAWA DLA WSZYSTKICH. W NAGRODĘ WSZYSCY OTRZYMALI PAMIÄ„TKOWY MEDAL ORAZ PIŁKĘ NOÅ»NÄ„ NO I PIĘKNY PUCHAR.

DRUGA DRUÅ»YNA GRAŁA W SKŁADZIE - ARTUR, FILIP G, FILIP L, PAWEŁ K, DAVID, FILIP P, MICHAŁ ORAZ KAPITAN DRUÅ»YNY FABIO. TUTAJ SYTUACJA TROSZKĘ INNA, GDYÅ» JEST TO DRUÅ»YNA W KTÓREJ GRAŁO KILKU NOWICJUSZY WIĘC WYNIK JAKI OSIÄ„GNELI NIE JEST WAÅ»NY. UWAÅ»AMY, Å»E TYLKO CIĘŻKA PRACA NA TRENINGACH ORAZ SŁUCHANIE UWAG I PODPOWIEDZI TRENERÓW DOPROWADZI DO TEGO, Å»E I TA DRUÅ»YNA W NASTĘPNYCH TURNIEJACH POKAÅ»E LWI PAZUR I MIŁO ZASKOCZY SWOICH TRENERÓW, A TAKÅ»E RODZICÓW. JEST W TEJ GRUPIE KILKU CHŁOPCÓW ASPIRUJÄ„CYCH DO PIERWSZEJ DRUÅ»YNY. DOBRZE PRZEPRACOWANA ZIMA I KTO WIE CO SIĘ MOÅ»E WYDARZYĆ NA WIOSNĘ. NIE JESTEÅšMY ZWOLENNIKAMI WYRÓÅ»NIANIA INDYWIDUALNEGO, ALE BRAMKARZ TEJ DRUÅ»YNY ARTUR STANĄŁ NA WYSOKOÅšCI ZADANIA I POKAZAŁ, Å»E KARNY TO NIE BRAMKA. KTO WIE MOÅ»E KIEDYÅš BĘDZIE BRONIŁ JAK JEGO IMIENNIK ARTUR BORUC. BRAWA DLA WSZYSTKICH. ZAJMUJEMY 8 MIEJSCE W NAGRODĘ SÄ„ MEDALE PAMIÄ„TKOWE, PIĘKNE GETRY ORAZ PUCHAR.

W KATEGORI MŁODZIK DRUÅ»YNA W SKŁADZIE - HUBERT, DANIEL, MAKS B, DOMINIK, KACPER CH, ANTEK, PAWEŁEK ORAZ KAPITAN DRUÅ»YNY KAMIL ZAJĘŁA 3 MIEJCE. DODATKOWO DOMINIK ZOSTAŁ MVP TURNIEJU. TUTAJ SYTUACJA BYŁA ZMIENNA. PO PIERWSZYM DNIU JESTEÅšMY LIDERAMI I BARDZO MOCNO PACHNIAŁO, Å»E ZGARNIEMY 1 MIEJSCE. NIESTETY CHŁOPCY PRZESPALI OBA MECZE W DRUGIM DNIU I POZOSTAŁO TYLKO 3 MIEJSCE, ALE WAÅ»NE I CENNE. BRAWA DLA WSZYSTKICH. NAGRODY TO PAMIÄ„TKOWE MEDALE, PIŁKI ORAZ PIĘKNY PUCHAR. 

DRUÅ»YNA DRUGA W SKŁADZIE - JAÅš F, WOJCIECH, WIKTOR, MAKS P, DROPS, FRANEK, KRYSTIAN ORAZ KAPITAN DRUÅ»YNY MAKUMBA ZAJĘŁA 6 MIEJSCE. TUTAJ GRA WYGLÄ„DAŁA DOBRZE CZASAMI NAWET BARDZO DOBRZE, ALE ZAWSZE JEST JAKIEÅš ALE.... PIŁKA NOÅ»NA JEST GRÄ„ BŁĘDÓW, WYGRYWA DRUÅ»YNA, KTÓRA POPEŁNI ICH MNIEJ. W NAGRODĘ SÄ„ MEDALE PAMIÄ„TKOWE, PIĘKNE GETRY ORAZ OCZYWIÅšCIE PUCHAR.

TRENING, TRENING I JESZCZE RAZ TRENING!!!!!
DO BOJU AP NITRO-CHEM BRDA!!!!! 

OSOBNE PODZIĘKOWANIA DLA FIRMY NITRO-CHEM BYDGOSZCZ ORAZ PANA PREZESA FIRMY ZA UFUNDOWANIE STROJÓW MECZOWYCH ORAZ TRENINGOWYCH DLA NASZYCH DZIECI. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

NA KONIEC PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW, KTÓRZY BYLI Z NAMI NA TURNIEJU ZA POMOC ORAZ GORÄ„CY DOPING DLA WSZYSTKICH NASZYCH ZAWODNIKÓW.CoolCoolCoolKomentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?