Login · Register
Grudnia 03 2020 19:37:07

Reklama
MWiK

Nitro-chem

Pergamus

Klar

Statystyki reklamowe

Najnowsze video

Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 3,187
· Najnowszy użytkownik: asywud

Fanpage - 1 procent

fanpage

fanpage

Zina


Losowa fotografia

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

INFO DLA RODZICÓW WSZYSTKICH GRUP
Newsy

UWAGA!!!!!

MAMY DOBRE WIADOMOŚCI. OD 08.06.2020 PLANUJEMY WZNOWIENIA TRENINGÓW WSZYSTKICH GRUP. W ZWIĄZKU Z TYM KILKA SPRAW ORGANIZACYJNYCH.

1. DO DNIA 03.06.2020 TJ. ŚRODA DO GODZ. 16:00 PRZESYŁAMY WYŁĄCZNIE SMS-A, WYŁĄCZNIE DO TRENERA PROWADZĄCEGO (2007 I 2008 TRENER ROBERT, 2009 I 2010 TRENER RAFAŁ, 2011,2012 I MŁODSI TRENER SEBASTIAN) Z DEKLARACJĄ POZOSTANIA W KLUBIE ORAZ UCZESTNICTWA LUB NIE W TRENINGACH (SMS O TREŚCI: IMIĘ I NAZWISKO TAK LUB NIE). NIE WYSŁANIE SMS-A W TERMINIE BĘDZIE UWAŻANE JAKO DEKLARACJA NA NIE. OPERACJA TA JEST NIEZBĘDNA W CELU USTALENIA HARMONOGRAMU TRENINGÓW W POSZCZEGÓLNYCH GRUPACH.

2. W TRENINGU, KTÓRY BĘDZIE TRWAŁ DO 60 MINUT MOŻE BRAĆ UDZIAŁ TYLKO 14 ZAWODNIKÓW, WIĘC WAŻNA JEST DEKLARACJA BO MOŻE TRZEBA BĘDZIE DZIELIĆ CHŁOPCÓW NA GRUPY.

3. PO USTALENIU WSZYSTKICH FAKTÓW, OPUBLIKUJEMY NA NASZEJ STRONIE HARMONOGRAM TRENINGÓW DLA POSZCZEGÓLNYCH GRUP.

4. OPŁATY - PROSIMY O UREGULOWANIE OPŁAT ZA MIESIĄC MARZEC I WCZEŚNIEJSZE MIESIĄCE (DOTYCZY TYCH, KTÓRZY MAJĄ ZALEGŁOŚCI). TRENINGI, KTÓRE NIE ODBYŁY SIĘ W MARCU ORAZ TE Z PIERWSZEGO TYGODNIA CZERWCA ODROBIMY NA POCZĄTKU LIPCA. ZA CZERWIEC SKŁADKA JEST BEZ ZMIAN, PŁATNA DO 15.06.2020.

5. PONIŻEJ SĄ DOKUMENTY DO POBRANIA 

- REGULAMIN OBOWIĄZUJĄCY NA ORLIKU,

- ZASADY DLA RODZICÓW I ZAWODNIKÓW,

- INFORMACJA O RYZYKU,

- Oswiadczenia dla rodziców

OŚWIADCZENIE JEST NAJWAŻNIEJSZE. PRZYCHODZĄC NA PIERWSZY TRENING, KAŻDY Z ZAWODNIKÓW MUSI POSIADAĆ PODPISANE PRZEZ RODZICÓW LUB OPIKUNÓW PRAWNYCH OŚWIADCZENIA I PRZEKAZAĆ JE TRENEROWI PROWADZĄCEMU. BRAK TEGO DOKUMENTU BĘDZIE POWODOWAŁ NIEDOPUSZCZENIE DO TRENINGU DANEGO ZAWODNIKA.

6. PROSIMY O DOKŁADNE PRZECZYTANIE ZAŁĄCZONYCH DOKUMENTÓW, ABY UNIKNĄĆ NIEPOROZUMIEŃ. W TYCH DOKUMENTACH ZNAJDĄ PAŃSTWO WSZELKIE INFORMACJE.

NA KONIEC Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH ZAKOŃCZENIE SEZONU ORAZ OBÓZ LETNI W TYM ROKU NIE ODBĘDĄ SIĘ. ŻYCZYMY ZDRÓWKA I DO ZOBACZENIA NA BOISKU.

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?