Login · Register
Listopada 24 2020 09:28:35

Reklama
MWiK

Nitro-chem

Pergamus

Klar

Statystyki reklamowe

Najnowsze video

Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 3,187
· Najnowszy użytkownik: asywud

Fanpage - 1 procent

fanpage

fanpage

Zina


Losowa fotografia

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

ROZGRYWKI LIGOWE
Newsy

W DNIU WCZORAJSZYM ORAZ DZISIEJSZYM ZAKOŃCZYLIÅšMY ROZGRYWKI LIGOWE KPZPN ORAZ DEICHMANNA. WSZYSTKIE NASZE DRUÅ»YNY GODNIE REPREZENTOWAŁY NASZÄ„ AKADEMIĘ. W LIDZE DEICHMANNA DOBRE PRZETARCIE PRZED LIGÄ„ ZALICZYŁY DRUÅ»YNY U-9 HOLANDII (ODPADŁA W 1/16), CHORWACJI (ODPADŁA W 1/32) ORAZ U-11 HOLANDII (ODPADŁA W 1/32). GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW ZA WALKĘ DO KOŃCA. W LIDZE ORLIKA NASZA DRUÅ»YNA ZAJĘŁA 12 MIEJSCE NA PONAD 90 DRUÅ»YN W CAŁYM WOJEWÓDZTWIE. CHOĆ REGRES FORMY PRZYSZEDŁ ZA SZYBKO TO CHŁOPACY POZOSTAWILI PO SOBIE MEGA OGROMNE WRAÅ»ENIE. GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW. NASZA NAJSTARSZA DRUÅ»YNA CZYLI MŁODZIK NAJBARDZIEJ ZASKOCZYŁA (SZCZEGÓLNIE MNIE). WYGRYWAMY LIGĘ W  TZW. "CUGLACH". W OSMIU MECZACH ZDOBYWAMY KOMPLET PUNKTÓW CZYLI 24 I KOŃCZYMY BILANSEM 32 STRZELONE BRAMKI I TYLKO 3 STRACONE.BRAWO DRUÅ»YNA!!!!!!! TERAZ PRZED NAMI SPOKOJNE TRENINGI PRZYGOTOWUJÄ„CE DO KOLEJNYCH ROZGRYWEK LIGOWYCH, KTÓRE ZACZYNAJÄ„ SIĘ WE WRZEÅšNIU. BĘDZIE TROCHĘ ZMIAN, JEDNI ZAWODNICY ODEJDÄ„ INNI PRZYJDÄ„ I TAK STATEK ZWANY AP BRDA BĘDZIE PŁYNĄŁ DALEJ.

OSOBNE PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH RODZICÓW ZA WSPARCIE DLA SWOICH DZIECI, ZA POMOC JAKÄ„ UDZIELACIE AKADEMII, ZA DOPING NA MECZACH I OGÓLNIE ZA TO, Å»E JESTEÅšCIE Z NAMI.

PRAGNIEMY RÓWNIEÅ» PODZIĘKOWAĆ NASZYM SPONSOROM. GDYBY NIE ONI NIE BYŁOBY TYCH PIĘKNYCH STROJÓW W KTÓRYCH GRAMY, KOSZULEK TRENINGOWYCH ORAZ SPRZĘTU TRENINGOWEGO. OSOBNE PODZIĘKOWANIA DLA PANA PREZESA FIRMY NITRO CHEM. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY, Å»E ZDECYDOWAŁ SIĘ PAN NA WSPÓŁPRACĘ Z NASZÄ„ AKADEMIÄ„. 

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?